Ona błyszczy!/ She shines!

DSCF2783

Laseczki!

Postanowiłyśmy napisać Wam o świetnym wynalazku dla kobiet, które chcą przyciągać uwagę: LIRENE Dermoprogram Golden Charm magia złota na skórze Balsam 200 ml! Kiedy będąc w Tesco na cotygodniowych zakupach, wpadłam na półkę promocji kosmetycznych (ciekawe, że zdarza się to aż tak często!). Patrzę, widzę i oczom nie wierzę: jest, oślepia mnie blaskiem śliczna złota i srebrna tubka czegoś, co kobiety kochają najbardziej- błyskotek! Zawsze z delikatną zazdrością patrzyłam na zdjęcia gwiazd z imprez i twierdziłam, że bez zbytniej przesady można wyglądać z czymś takim jak milion dolarów +100 punktów do pewności siebie.

ShotType1_328x328

ShotType1_328x328 (1)

Kiedy wyobraziłam sobie efekt- przyszła mi na myśl Jennifer Lopez! Śliczna Latynoamerykanka, której skóra wprost kocha złoto! Ale moja kocha je bardziej :D. Kiedy już sięgnęłam po ten specyfik, szybko zdecydowałam się na zakup. Oczywiście- jak to ja- otworzyłam i chciałam sprawdzić, czy aby na pewno błyszczy :) Otóż wygląda jak płynny miód! Super! W tej chwili kosztuje 17,99 zł, kiedy ja kupowałam, kosztował niecałe 10 zł (jak promocja to na całego!). Nawet mimo różnicy w cenie po raz kolejny zdecyduję się na ten produkt!

DSCF2788
Złota alga zawarta w balsamie, głęboko nawilża skórę oraz pobudza produkcję kolagenu. Zapach delikatny, producenci twierdzą, że zmysłowy, ale nie skłaniam się ku temu. Raczej mało wyczuwalny. Jeśli chodzi o składniki: hialuronian zawarty w produkcie ma właściwości ujędrniające, natomist olej z jojoby odżywcze. Skóra wygląda nieziemsko i jest odżywiona, a to najważniejsze! Dodatkowym plusem jest wydajność- naprawdę nie trzeba się nim ‚usmarować’ od góry do dołu, by otrzymać piękny efekt. Wystarczy już cienka warstwa i czujemy się seksownie jeszcze przed ubraniem :)
Na co dzień nie stosuję tego balsamu, jest przeznaczony na ‚wielkie wyjścia’. Ponieważ dość aktywnie spędzam czas wolny, często mam okazję zabłysnąć w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Efekt jest bardzo subtelny, ale zauażalny, co z resztą widać poniżej, mam nadzieję, że wyraźnie :)

DSCF2793

 

Może używałyście kiedyś tego balsamu albo macie jakieś zamienniki? Zdecydowałybyście się na tego typu produkt? :) Dajcie znać :) Jesteśmy ciekawe Waszej opinii :)

Buziaki :)

A. i G.

lirene_logo_590x332

Ladies!

We decided to write to you about a great invention for women who want to attract: LIRENE  Dermoprogram Golden Charm magic on skin, the balm 200 ml! When being in Tesco for the weekly shopping I saw a promotion cosmetics section (hm.. it’s weird how often it happens to me!). I looked, I saw and I couldn’t  believe my eyes: there it was! I was blinded by brilliance with lovely gold and silver tube of what women love most –sparkles! Always with a delicate jealousy looked at pictures of celebrities and claimed without exaggeration that one can look like one million U.S. dollars. When I imagined the result- came to mind Jennifer Lopez ! Pretty latino girl whose skin loves gold! But my love them more: D Only when I have reached for this, quickly decided to buy. It looks like liquid honey! Fantastic !  At this time, it costs 17.99 PLN but when I bought it, cost less than 10 PLN. Even though the difference in price I will buy it again for sure!

Golden alga which is contained in the balm deeply moisturizes the skin and stimulates collagen production. The scent is delicate and manufacturers claim that sensual, but little perceptible. Skin looks unearthly and is nourished, what is the most important thing. An additional advantage is the yield: do not really need him, lubricate ‚from top to bottom, to get a nice effect. Just have a thin layer and feel sexy even before dressing.

I do not use this lotion daily, it is designed for big ‘output ‚. Because quite actively spend free time, I often have the opportunity to shine. The effect is very subtle, but noticeable.

Have you used this lotion or have you got any alternatives? Would you decide for this type of product? Let us know.

Kisses

A.&G.

  2 comments for “Ona błyszczy!/ She shines!

 1. ~Iwona
  13 sierpnia 2014 o 23:20

  polecam Silver! :)

  • Anna R
   14 sierpnia 2014 o 00:23

   Nie miałam okazji wypróbować, ale dzięki za podpowiedź, następnym razem wypróbuję Silver :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *