To co Tygryski lubią najbardziej, czyli kobieta w związku!

Mężczyzna może jest troszkę jak duże dziecko, może nie jest aż tak nieskomplikowany, jak się o nim mówi, ale myślę, że istnieje recepta na udany związek.

Niedawno rozmawiałam z jedną z mądrzejszych osób, jakie poznałam w swoim życiu. Jest to piękna, młoda kobieta, której los nie oszczędzał, a która ma w tej chwili zakochanego w niej po uszy mężczyznę. Nie jest w niej zakochany od wczoraj, ale od kilku lat niezmiennie. Zapytałam więc jej, jak ona to robi, że on poza nią świata nie widzi, że nie chce wychodzić ‚z kolegami’, nawet nie wodzi wzrokiem za pięknymi kobietami, które widzi dość często. Gdy są razem, jakby świat nie istniał, jak gdyby inne kobiety stały się nudnymi eksponatami w muzeum. Zawsze chętnie z nią rozmawia, a po powrocie z pracy jego oczy uśmiechają się do niej tak pięknie, że z zazdrości normalnie się rozpływam! Jak to możliwe?! Usłyszałam prostą, wręcz niewiarygodną odpowiedź: życzliwość. Tak… myślałam, że żartuje, że za chwilę roześmieje się w głos i powie: kup świetną bieliznę! Jednak nie zrobiła tego. Była śmiertelnie poważna, ale delikatnie się uśmiechała, jakby chciała mi to zademonstrować. Ale jak to? Mam być życzliwa? W tym tkwi sekret?

Otóż przyjrzałam się ich relacji bliżej. Kiedy On wraca z pracy, w mieszkaniu pachnie już pyszny obiad, Ona wygląda pięknie, delikatny dzienny makijaż, gładko uczesane włosy, świetnie ubrana, skromna, acz widoczna biżuteria. Jej wygląd to prezent dla Niego. Ona chce pięknie wyglądać, by wiedział, że zawsze będzie przy nim zadbana kobieta. Kiedy tylko On przekracza próg mieszkania, Ona biegnie do niego z uśmiechem i szczerą radością, jak gdyby nie widziała go nie 8 godzin, a cały rok. Przytula i całuje, mówi czule i właśnie życzliwie.

zakochani-kobieta-usmiech-mezczyzna

W końcu siadamy przy stole, jemy, a oni tak zwyczajnie rozmawiają, są ciekawi tego, co się działo, gdy drugiego nie było. Często nazywają emocje, są bardzo delikatni.

Jak poznać kiedy facet myśli poważnie o kobiecie

Po obiadku On siada przed telewizorem. Odpoczywa, nie odzywają się do siebie, ona sprząta po jedzeniu, potem bierze sobie książkę lub komputer i zajmuje się sobą. Daje mu czas dla siebie. Co ciekawe, On dużo tego czasu nie potrzebuje. Zaczyna chodzić po mieszkaniu, zaczyna ją zaczepiać i w końcu lądują razem na kanapie wtuleni w siebie. Sekretem jest życzliwość, bo jeśli kobieta z życzliwością patrzy na swojego mężczyznę, jest w stanie kochać go ponad wszystko, nie robi z igły widły, a i on odwdzięcza się swoim zachowaniem. Kobieta bluszcz, która co rusz atakuje i zwraca na siebie uwagę- przegrywa. Nikt nie lubi much, które latają wokół głowy, siadają na każdym fragmencie ciała i pchają się tam, gdzie nie chcemy. Na przykładzie znajomych odkryłam prawdę, która powinna być przez nią opatentowana. To nie kolejny poradnik dla kobiet by mogły usidlić faceta. To rada dla tych, których związek pozostawia wiele do życzenia. Czasem waro odpuścić mu troszkę, a sam do nas przyjdzie :)

a1d22731-c404-410e-b8b6-acddd62518b6_20130103091635_Kryzys-w-zwiazku-63

Udanych związków!

Ps. Co o tym myślicie? :)

  6 comments for “To co Tygryski lubią najbardziej, czyli kobieta w związku!

 1. N.
  18 października 2014 o 23:04

  W ich związku panuje równowaga. Każde z nich ma czas dla siebie samego, ale i dla odnajdują go, by cieszyć się nim wspólnie. Przede wszystkim potrafią cieszyć się sobą i najzwyczajniej w świecie rozmawiać o wszystkim i niczym.

  • Anna R
   21 października 2014 o 00:23

   Masz rację, to bardzo dojrzały związek. Oparty na szacunku i miłości. Życzę wszystkim takiego związku :)

 2. ~Iwonka
  23 grudnia 2014 o 22:22

  kazda z nas chcialaby takiego zwiazku :)

  • Anna R
   24 grudnia 2014 o 02:06

   Dokładnie, jest to osiągalne, jednakże opłacone staraniem. Trzeba poświęcać często własne ego dla potrzeb związku, czasem zwyczajnie odpuścić i nawet kiedy jest źle- walczyć. Najważniejsze to chyba nie zapominać o tym, by być dla siebie nawzajem człowiekiem, jakkolwiek to brzmi :) Udanych związków więc :)

 3. ~Anusia1409
  11 stycznia 2015 o 23:32

  Poza niektórymi szczegółami dotyczącymi owej Pani mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to o nas ;) przyznaje w 100% to właśnie jest recepta na udany związek :) życzliwość!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *